Na wynajem - lokal o pow. ponad 80 m2, wysoki parter (podjazd dla niepełnosprawnych), Chełmińskie Przedmieście.
Lokal usytuowany w nowym budynku typu biurowiec, składający się z 5 pomieszczeń, z czego trzy posiadają okna: o pow. kolejno ok. 25 m2, 20 m2 i 9 m2, i dwa po 9 m2 każdy - bez okna. Do tego dochodzi toaleta i pomieszczenie socjalne. Ze względu na ścianki działowe - istnieje możliwość dostosowania ilości i układu pomieszczeń do własnych potrzeb. Na podłogach - kafle na ścianach - gładzie.
Lokal wyposażony w klimatyzację, ogrzewany gazowo (własny piec dwufunkcyjny).Reklama może być umiejscowiona na fasadzie budynku.
Przystosowany na działalność kosmetyczną, ale dopuszczalna jest wszelka inna działalność nieuciążliwa.
Duży parking. Doskonałe połączenie z innymi dzielnicami Torunia.
Czynsz najmu - 300 zł netto - VAT oraz czynsz do wspólnoty to ok. 280 zł (fundusz remontowy, dbanie o części wspólne, wywóz śmieci).
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.